צמיגי פירלי

צמיגי פירלי- PIRELLI

פירלי (Pirelli) היא חברה איטלקית רבת מוניטין. צמיגי פירלי מיוצרים מאז 1871, והיתרון העיקרי שלהם הוא רמת האמינות הגבוהה–
מי שבמכוניתו מורכבים צמיגי פירלי יודע כי הם ישמשו אותו נאמנה וכי הסיכוי שהוא יידרש להחליף אותם בטרם חלפו 4 שנים נמוך במיוחד.
בנוסף, נהנים צמיגים אלה מאחיזת כביש משופרת.

לפרטים נוספים אודות צמיגים לרכב לחצו כאן.

פירלי היא חברה איטלקית השייכת לתאגיד סיני ואשר מייצרת צמיגים במשך קרוב ל-150 שנים. צמיגי פירלי (Pirelli) נחשבים לאיכותיים, ולא פחות חשוב מכך – יפים, ובהתאם החברה מדורגת באופן קבוע כאחת מ-5 יצרניות הצמיגים הגדולות בעולם.

פירלי: תרבות ארגונית מרשימה מאז 1872

כבר מימיה הראשונים – פירלי הוקמה בשנת 1872 ע"י היזם והמהנדס בן ה-24 ג'ובאני בטיסטה פירלי – הקפידה החברה להתנהל על סמך תרבות ארגונית מעצימה הנשענת על תפישת עולם שדוגלת באיכות וחדשנות.

החשיבות שמייחסת צמיגי פירלי לחזון ולערכים באה לידי ביטוי גם בפרסום מסמך רשמי המופץ בקרב עשרות אלפי העובדים של החברה בכל רחבי העולם. הגרסה האחרונה של "הפילוסופיה של פירלי" נכתבה ב-2016, ובין השאר מודגשים בה המחויבות לבטיחות מקסימלית של כל צמיג וצמיג, ההבנה כי לעובדים ולספקים חלק בלתי נפרד בהצלחת החברה (שהיקף מכירותיה ב-2015 עבר את ה-6.3 מיליארד יורו), השאיפה לאסתטיקה (שהרי מדובר בחברה שנוסדה במילאנו, אחד ממקורות הרנסנס ומרכז תרבות ואופנה חשוב בימינו) והאחריות הסביבתית.

למה מייצרת פירלי צמיגים יפים במיוחד?

כאמור אחד המאפיינים הייחודיים של צמיגי פירלי (Pirelli) הוא שהחברה מייצרת צמיגים יפים במיוחד.

דוגמה אחת לכך ניתן למצוא בסדרת ה-Phantom של החברה, שמיועדת לאופנועים ספורטיביים דוגמת אופנועי הבונוויל הקלאסיים של חברת טריומף. כיאה לחברה ותיקה האמונה על שילוב בין מסורת למודרניות, הציגה לאחרונה פירלי דגם חדש בסדרת זו, Phantom Sportscomp, אשר מורכב על דגם וינטאג' מיוחד של אופנועי טריומף ונהנה לא רק מאסתטיקה יוצאת דופן אלא גם מביצועים ברמה אחרת לגמרי.

במסגרת החתירה לאסתטיקה מושלמת מייצרת פירלי צמיגים בעלי צורות חריצים חדשניות, וכן מקפידה על דפנות צמיג מושלמות ללא רבב (בזכות מערך בקרת איכות קפדני). כמו כן מוקדשת תשומת לב להתאמת מראה הצמיג לרכב עליו הוא מותקן, וכך למשל הצמיגים מסדרת ה-Scorpion Zero Asimmetrico שמורכבים על אחד מדגמי הקרוסאובר החדשים של טסלה זכו למראה קשוח שמשתלב היטב בחזות הכללית של הרכב.

צמיגי פירלי – אמינות מעל לכל

מאפיין מובהק נוסף של צמיגי פירלי – שכאמור נרכשה ע"י תאגיד סיני גדול בשם ChemChina (השייך לממשלה הסינית) – הוא האמינות. כל דגמי הצמיגים של החברה, הן למכוניות והן לאופנועים, נחשבים אמינים מאוד, וזאת בזכות רמת בקרת האיכות שהייתה קפדנית מאז ומתמיד ובכל זאת לא מספיקה להשתפר (בעיקר בזכות המחויבות של העובדים).

הרווח הוא כמובן של הנהגים והרוכבים, שנהנים מאחיזת כביש מעולה גם במצבים קיצוניים ובדרכים משובשות.

בין הדגמים המומלצים במיוחד של פירלי: CHRONO, PZROSS, CITNET, P-7000 ועוד, ולמעשה כל צמיג של החברה האיטלקית הוא שילוב מוצלח של יופי ואיכות.

דאגה גם לסביבה

עוד כדאי לציין כי צמיגי פירלי מחויבת גם לסביבה, האנושית כמו גם הגיאוגרפית.

צמיגי פירלי לאופנועים

הדאגה לסביבה – עליה התחייבה החברה כאמור בהצהרת הכוונות שלה שפורסמה בשנת 2016 – באה לידי ביטוי בייצור צמיגים שתוחלת החיים שלהם ארוכה במיוחד (בזכות טכנולוגיות מתקדמות לצמצום הבלאי שלהם), ובהבטחת סביבת עבודה בטוחה ונעימה בכל מפעלי החברה ברחבי העולם.

בהתאם, רכישת צמיג של פירלי מעניקה לא רק חווית נהיגה משופרת וחזות מרשימה לרכב אלא גם את הסיפוק הכרוך בידיעה שסייעתם לשמירה על כדור הארץ.

צור קשר

צמיגי פירלי- PIRELLI
5 (100%) 4 votes