צמיגי מישלין- MICHELIN

צמיגים זה מישלין ומישלין זה צמיגים. בסוף המאה ה-19 המציאו האחים אדוארד ואנדרה מישלין פטנט לצמיג שניתן לתקנו בקלות כשהוא מתפנצ'ר –
ובעצם הפכו את הצמיג לשימושי באמת. צמיגי מישלין אחראית גם לפיתוח הצמיג הרדיאלי, פריצת דרך חשובה נוספת בעולם הרכב,
ובאופן כללי צמיגי מישלין מבטיחים חווית נהיגה משובחת במיוחד.

כיצד מסייעת החדשנות המתמדת של צמיגי מישלין גם לכם?

מישלין הוא אחד המותגים המובילים בתחום הצמיגים, בעיקר בזכות חדשנות מתמדת, כבר מאז היווסדה של החברה בסוף המאה ה-19, וביתר שאת בימינו, כשהחברה מקדישה משאבים רבים למחקר ופיתוח על מנת למצוא פתרונות יעילים לצרכים העכשוויים של הנהגים.

המטרה של צמיגי מישלין הייתה מאז ומתמיד להעניק חווית נסיעה נוחה, בטוחה ומהנה ככל האפשר בכל סוגי כלי הרכב, ובפרט כמובן במכוניות נוסעים. לשם כך לא הסתפקה החברה בשכלול הצמיגים הקיימים בכל נקודת זמן, אלא פיתחה פתרונות חדשניים ולמעשה בלא מעט מקרים אף אפשר לומר שהיא "המציאה את הגלגל מחדש" כדי להעניק למכוניות שלנו אחיזת כביש משופרת במידה ניכרת.

למה הצמיגים כל כך חשובים לכל כלי רכב?

קניית מכונית, בין אם חדשה ובין אם משומשת, היא החלטה שרובנו מקדישים לה זמן רב ולא מעט מחשבה, ובצדק: מדובר בהשקעה של סכום כסף בלתי מבוטל ובפריט שמשפיע במידה רבה על איכות החיים שלנו. בפרט יש לתת את הדעת על מרכיב הבטיחות, שהרי כולנו רוצים לחזור הביתה בשלום, ולצמיגים איכותיים ישנו חלק נכבד בכך.

כולנו מכירים את הסיטואציות שבהן הצמיגים עומדים למבחן: חתול שמתפרץ לכביש ומאלץ אותנו לבלום בבת אחת, גשם כבד שהופך כל פניה וכל האצה לבעייתיות אלא אם כן אחיזת הכביש של הצמיגים אופטימלית, וכו'. במקרים אלה ההבדל בין צמיגי מישלין לצמיגים סבירים עשוי להיות דרמטי, ואם לוקחים בחשבון שהחלק של הצמיג שבא במגע עם הכביש בכל רגע נתון הוא בסך הכל כמה סנטימטרים, אפשר להבין למה אי אפשר להתפשר על צמיגים.

ההמצאות החשובות של מישלין והתועלת שלנו בזכותן

מישלין מתהדרת בלמעלה מ-120 שנות חדשנות ומצוינות, ובהחלט יש לכך אחיזה במציאות (או במקרה של מישלין, אחיזת כביש מעולה).

בסוף המאה ה-19 הצליחו האחים מישלין להטמיע בצמיגי מכוניות עקרונות ששימשו לצמיגי אופניים, ב-1913 הביאה החברה לעולם את הקונספט של צמיג רזרבי (שאין אדם שלא נחלץ בזכותו ממצב לא נעים במיוחד), ב-1946 הציגה מישלין את הצמיג הרדיאלי שמאפשר לכולנו לנסוע במהירויות גבוהות (עד אז מהירות גבוהה הובילה להתחממות מואצת של הצמיגים, שהתאפיינו במבנה דיאגונלי), ב-1992 הושק הדור הראשון של הצמיגים הירוקים אשר מיוצרים על בסיס סיליקה (צורן דו חמצני) ומבטיחים יעילות אנרגטית גבוהה יותר ותוחלת חיים ארוכה יותר, וגם במאה ה-21 נמשכת מגמת החדשנות ובפרט פותחו פתרונות המאפשרים גם לצמיגים שחוקים להבטיח אחיזת כביש מעולה.

מגוון רחב שמאפשר לכל אחד למצוא צמיג מישלין שמתאים לסוג הנהיגה שלו

ההשקעה המרובה במחקר ופיתוח מאפשרת לצמיגי מישלין להציע מגוון רחב של צמיגים, לכל סוגי הרכב, ועוד יותר חשוב: לכל סגנונות הנהיגה.

אם אתם מעדיפים נהיגה נינוחה ושקטה יותר, מישלין מציעה לכם צמיגים מתאימים. אם אתם מעדיפים נהיגה ספורטיבית וביצועים סוחפים יותר, גם כן תמצאו אופציות הולמות. בכל מקרה, מומלץ להגיע אל מומחים מנוסים ובעלי יושרה בתחום, שימליצו על הצמיגים האופטימליים בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם.

צמיגי מישלין – ידידותיים גם לסביבה

חברת מישלין היא לא רק ידידותית לנהגים בכל רחבי העולם אלא גם לכדור הארץ עצמו.

לאורך המחצית השנייה של המאה ה-20 הצליחו מהנדסי החברה להפחית את התנגדות הצמיג, ובכך להאריך את תוחלת החיים שלהם ולצמצם את צריכת הדלק, ובשנים האחרונות פותחו צמיגים ירוקים שיקטינו עוד יותר את צריכת הדלק המזהם ואת פליטת הפחמן הדו-חמצני שכידוע משפיע על הבריאות של כולנו.

-> -> לתצוגת צמיגי גודייר, צמיגי דנלופ, צמיגי הנקוק, צמיגי פירלי.

צמיגי מישלין- MICHELIN
4.88 (97.5%) 8 votes